Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt

Kontakt

Sídlo vedení společnosti

LST a.s.
Trhanov 48
345 33 Trhanov

: 60 70 68 05
DIČ: CZ60706805

Aktuální výpis z obchodního rejstříku

Spojení do LST a.s.

Telefon: +420 379 792 511

E-mail: info@lst.cz

Fax: 379 794 364

Divize 1 - Ekonomika + finance

Kontakt

Trhanov 48

345 33 Trhanov

Ředitel divize 1 – Ekonomika a finance

Jaroslav Rout

E-mail: rout@lst.cz

Telefon: +420 379 792 519

Mobil: +420 602 427 501

Vedoucí účtárny

Věra Kotlanová

E-mail: kotlanova@lst.cz

E-mail faktury: uctarna@lst.cz

Telefon: +420 379 792 531

Hlavní účetní analytik

Lukáš Neumann

E-mail: neumann@lst.cz

Telefon: +420 379 792 517

Divize 2 - Západ

Kontakt

Trhanov 48

345 33 Trhanov

Ředitel divize 2 – Západ

Jan Strenk

E-mail: strenk@lst.cz

Telefon: +420 379 794 356

Mobil: +420 606 259 479

Lesnictví

Ing. Roman Šroub

E-mail: sroub@lst.cz

Telefon: +420 739 201 073

Výkup klestu, výroba a prodej biomasy

Michal Rout

E-mail: routm@lst.cz

Mobil: +420 602 680 740

Pěstební činnost

Petr Sýkora

E-mail: sykora@lst.cz

Telefon: +420 379 792 537

Mobil: +420 603 180 558

Fax: +420 379 794 364

Vedoucí střediska Podzámčí u Kdyně

Řehoř Svatoš

E-mail: velkoskolka@lst.cz

Telefon: +420 379 731 247

Mobil: +420 724 270 431

Logistika (doprava)

Miroslav Havlík

E-mail: havlik@lst.cz

Telefon: +420 379 794 327

Mobil: +420 602 364 638

Autoservis

Radek Svoboda

E-mail: svoboda@lst.cz

Telefon: +420 379 794 327

+420 379 794 328

Mobil:  +420 602 263 790

Divize 3 - Jih

Kontakt

Český Rudolec 91

378 83 Český Rudolec

Ředitel divize 3 – Jih

Pavel Zeman

E-mail: zeman@lst.cz

Mobil: +420 602 584 610

Pěstební činnost

Ing. Milan Coufal (vedoucí střediska Milíčovice)

E-mail: coufal@lst.cz

Telefon: +420 515 236 306

Mobil: +420 606 956 310

GPS střediska: 48°52'57.3"N 15°56'49.5"E

Divize 4 - Morava 1 - Zlín

Kontakt

Sídlo Zlín

Korespondenční adresa:

Lány 1182

698 01 Veselí nad Moravou

Ředitel divize Morava 1

Ing. Daniel Szórád, Ph.D.

Email: szorad@lst.cz

Mobil: +420 724 072 242

Lesnictví

Ing. Petr Sojka

E- mail: sojka@lst.cz

Mobil: +420 702 279 629

Obchod sortimenty surového dříví

Petr Babiš

E- mail: babis@lst.cz

Mobil: +420 731 467 161

Prodej spárovky, řeziva a biomasy na topení

Ing. Jan Mikeska

E- mail: mikeska@lst.cz

Mobil: +420 702 282 348

 

Ing. Tomáš Valer

E- mail: valer@lst.cz

Mobil: +420 602 567 108

Divize 5 - Morava 2 - Buchlovice

Kontakt

náměstí Svobody 289

687 08 Buchlovice

Ředitel divize Morava 2

Ing. Pavel Beran

E-mail: beran@lst.cz

Mobil: +420 733 188 298

Sekretariát

Lada Beranová

E-mail: beranova@lst.cz

Mobil: +420 601 266 971

Zástupce ředitele divize

Daniel Čada

E-mail: cada@lst.cz

Mobil: +420 601 383 745

Divize 6 - Zpracování dřeva

Kontakt

Petra Bezruče 153/4

345 25 Hostouň

Ředitel divize 6 – Zpracování dřeva

Ing. Pavel Skřivánek

Email: skrivanek@lst.cz

Telefon: +420 379 496 118

Mobil: +420 725 024 009

Vedoucí výroby

Marcel Šanda

Email: sanda@lst.cz

Telefon: +420 379 496 118

Mobil: +420 606 604 629

Obchodní zástupce lepeného profilu

David Balák

Email: balak@lst.cz

Telefon: +420 379 496 118

Mobil: +420 607 026 807

Divize 7 - Strategie a projekty

Kontakt

Trhanov 48, 345 33 Trhanov

Kancelář Praha:

Tiskařská 620/8a, 108 00 Praha 10

Ředitel divize 7

Ing. Tomáš Junek

E-mail: tomas.junek@lst.cz

Telefon: +420 234 707 023

Mobil: +420 728 763 478

Kde nás najdete

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů