Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Logistika

Logistika

Logistika LST a.s.

Kromě lesnictví a zpracování dřeva naše společnost LST nabízí také přepravní a logistické služby s pomocí naší početné flotily kamiónů a odvozních souprav. Spolu s naší technikou zvládneme nejen veškeré práce v lese, ale také transport dřeva a dřevařských výrobků. Naši zkušení mechanici vám jsou k dispozici rovněž při opravě dopravní a lesní techniky.

Doprava dřeva

Dřevo a dřevařské výrobky k vám rádi přivezeme vlastní technikou. Věnujeme se logistice a dopravě. Vlastníme odvozní soupravy s hydraulickou rukou i bez ní. Máme auta pro kontejnerovou dopravu nebo sklápěčky. Logistické služby poskytujeme velkým i menším zákazníkům.

Flotila vozů

V našich závodech parkuje dostatečný počet dopravních prostředků. Vlastníme velké vozy, jako jsou kamiony, odvozní soupravy nebo vyvážečky, stejně jako malá auta, jako jsou pick-upy, terénní vozy či osobní auta. Celkově naše flotila čítá přes 120 kusů dopravní techniky a stále se rozrůstá.

Logistické služby

Pokud potřebujete vytěžit dřevo, převézt kulatinu, dovézt naše dřevařské výrobky nebo zajistit jiné logistické služby, jsme zde pro vás. Veškerou přepravu zvládneme profesionálně a včas.

Proč využít naši logistiku?

  • Máme dostatečný počet vlastních vozů.
  • Naše auta jsou spolehlivá a servisovaná
  • Vozy řídí zkušení profesionální řidiči.
  • Zajistíme pro vás komplexní logistiku.
  • Jsme flexibilní a přijedeme včas.

Rádi pro vás zajistíme těžbu v lese, přivezeme dřevo nebo poskytneme další logistické služby. Zavolejte nám.

Kontaktní osoby

Miroslav Havlík
logistika (doprava)

Radek Svoboda
autoservis

Mám zájem o služby logistiky