Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Služby v lesnictví

Služby v lesnictví

Les pro nás znamená obživu, a tak k němu přistupujeme s respektem. Do své činnosti jsme zahrnuli veškeré služby spojené s péčí a hospodařením v lese. Věnujeme se pěstování semenáčků a sazenic, zalesňování, ochraně lesa před škodami způsobenými přírodními živly či zvěří, těžbě dřeva, dřevařské výrobě, zpracování dřeva na polo-produkty či finální výrobky, prodeji pelet i pilin. Zajistíme také odkup a vývoz dřeva i klestu.

Vše pro majitele lesů

Lesnictví se věnujeme dlouhodobě a jsme vybaveni potřebnou technikou i technologiemi. Proto pro majitele lesů zajišťujeme veškeré lesnické služby. K našim klientům patří jak velké podniky, tak menší vlastníci a správci lesů. Spolupracujeme například s Lesy ČR nebo s Vojenskými lesy a statky.

Vybrat si můžete z následujících služeb v lesnictví:

  • těžba, odvoz dříví a úklid klestu včetně jeho likvidace nebo dalšího zpracování,
  • odborná správa lesů a hospodaření v lesích,
  • poradenská a konzultační činnost v oboru lesnictví,
  • pomoc při prodeji či nákupu lesa včetně znaleckých posudků,
  • zalesňování a pěstební činnost.

Proč si vybrat naše lesnické služby?

Hospodaření v lesích je pro nás posláním. Naše společnost patří k největším lesnickým a dřevařským podnikům v České republice. Dlouhodobě rozvíjíme své know-how, investujeme do kvality personálu, do zázemí našich závodů i do nových technologií.

Naši pracovníci jsou fundovaní ve svém oboru. Naše činnost je komplexní a spojuje v sobě vše, co správná péče o les potřebuje. S našimi zákazníky, jimž lesnické služby poskytujeme, budujeme dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře.

Potřebujete zkušeného hospodáře pro svůj les? Rádi vám pomůžeme s veškerou lesnickou činností. Ozvěte se nám.