Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Výroba a prodej biomasy

Výroba a prodej biomasy

Biomasa

Biomasa (zelená štěpka z těžebních zbytků) je v současné době poptávanou surovinou nejen ze strany tepláren a podniků využívajících obnovitelné zdroje energie. Do kategorie biomasy spadají například i pelety nebo bílá štěpka, jež se používají i při vytápění domácností. Abychom podpořili zpracování a zužitkování veškerého dřevního odpadu, věnujeme se proto také i výrobě a prodeji biomasy ve formě zelené štěpky ze zbytků vznikajících při těžbě dřeva v lese.

Výroba biomasy

Dřevěný odpad, který vznikne v naší výrobě, přeměníme na biomasu, která najde další využití. Rádi pro vás také zajistíme vyvezení klestu z vašeho lesa a jeho štěpkování a zužitkování na palivo – například pro teplárny. Pro výrobu biomasy využíváme moderní technologie. K dispozici máme například vyvážecí soupravy, mobilní štěpkovač a kontejnerové odvozní soupravy.

 

Prodej biomasy

Rádi vám prodáme biomasu, pelety a štěpku. Produkty u nás můžete pořídit volně sypané nebo balené. Po domluvě pro vás zajistíme i dopravu. Do tepláren, které odebírají velké množství biomasy, vypravíme kamion nebo vagon.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte o biomasu zájem. Máme velké kapacity a působíme po celé České republice, takže umíme zásobit i velké odběratele, jako jsou například teplárny.

Kontaktní osoba

Michal Rout 
výkup klestu, výroba a prodej biomasy

Mám zájem o energetickou dřevní štěpku