Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Výroba, výkup a prodej dřeva

Prodej a výkup dřeva

Prodej a výkup dřeva

Věnujeme se komplexní dřevařské a lesnické činnosti. Zajišťujeme vše, co souvisí s dřevařskou výrobou. Pečujeme o lesy, těžíme a vykupujeme dřevo, vyrábíme z něho produkty a dodáváme je předním českým i zahraničním odběratelům.

Výkup dřeva

Těžíme a vykupujeme dřevo od majitelů lesa. Jsme zároveň zpracovateli dřeva, a tak vám jako vlastníkům lesů můžeme nabídnout bezkonkurenční výkupní cenu na trhu. Vykupujeme různé druhy dřeva z listnatých i jehličnatých stromů. Specializujeme se především na smrkovou pilařskou kulatinu, kterou následně zpracováváme na našich pilách.

Proč nám prodat dřevo?

  • Nabídneme vám nejlepší výkupní ceny dřeva na trhu.
  • Máme zájem o různé druhy jehličnatých i listnatých sortimentů.
  • Spolupracujeme s velkými i menšími majiteli a správci lesů.
  • Zakládáme si na čestném jednání a dlouhodobých vztazích.
  • Jsme flexibilní a vlastníme moderní těžební i zpracovatelskou techniku.

Výroba dřeva

Dřeva si vážíme. Proto ho zpracováváme pečlivě a komplexně. Produkujeme kulatinu ve formě výřezů, ze dřeva opracováváme výrobky, jako jsou konstrukční hranoly, řezivo nebo spárovky, prodáváme také palety, pelety, dřevní i lesní štěpku nebo piliny. Znamená to, že v zásadě nezbývá žádný dřevní odpad a dřevní hmotu, včetně kůry, využijeme na maximum.

Naše produkty mohou být na základě poptávky prodávány s certifikátem PEFC™ i FSC® , certifikáty SA-PEFC-COC-007109 a SA-COC-007109, detaily na stránkách https://drzitele.pefc.cz a https://info.fsc.org/details.php?id=a02f300000jTKcYAAW&type=certificate

Prodej dřeva

Výkupu a zpracování dřeva se věnujeme v České republice, ale obchodujeme i se zahraničními firmami. Kulatinu i finální dřevařské výrobky prodáváme předním společnostem v ČR i v Evropě, které oceňují jejich kvalitu i pevné partnerství s naší společností.

Nabídněte nám dřevo k výkupu nebo u nás poptejte některý z dřevařských výrobků.

Kontaktní osoba

Jan Strenk
ředitel divize 2 - Západ

Chci vykoupit / prodat dřevo